איזה מסיכה אתם רוצים להסיר ?

החודש מצוין פסטיבל המסכות בוונציה, ובעוד כחודש נחגוג את חג התחפושות שלנו - פורים.המסכות שאנו עוטים ביום חג זה מאפשרות לנו להציג את עצמנו בזהות שונה מזהותנו האמיתית ,להתנהג באופן משוחרר ונטול מחויבות לדמות שאנו רגילים להציג לעולם לא לחשוש ממבקר המדינה הפנימי והחיצוני שלוחש כל הזמן בתוך הראש "לא מספיק טוב ","לא מכובד", "מגוחך".

קרא עוד
למה לי אימון עכשיו?

למה לי אימון אישי עכשיו ? ובמה הוא עדיף לעיתים על טיפול פסיכולוגי ? אתם מרגישים שאתם לא במקום שאתם רוצים להיות בו בחיים ? אתם חשים תקועים בעבודה ? בזוגיות ? עם עצמכם ?

קרא עוד
להחליף פחד באמונה

לרקוד עם הפחד זה לא סוד שלכולם יש פחדים זה גם לא סוד שהפחדים מנהלים אותנו. הבעיה שרובנו לא מודעים עד כמה הפחדים מנהלים אותנו ומשפיעים על ההחלטות שלנו.

קרא עוד
החיים ללא כעסים

נמאס לכם להיות מר או גברת כעסני ? מכירים את גל הצונאמי הזה שמשתלט עליכם בלי רחם ? שיטפון כעס בעוצמה 9 או 10? תחושת חוסר השליטה שמלווה אותנו כל פעם שזה קורה ?

קרא עוד
30 שניות על 30 השניות החשובות שלפני השינה

ממליצה לכם לאמץ את ההרגל הבא: מידי לילה ממש לפני שאתם עוצמים עיניים לחלומות פז להוקיר 3 דברים משמחים / טובים שקרו במהלך היום. זאת יכולה להיות פגישה מועילה או שיחה נעימה או עצה טובה שנתתם או קיבלתם - כל דבר שגרם לכם תחושה טובה ביום החולף.

קרא עוד
להטמיע שאלות מקדמות בחיינו - "אז מה מעולה בזה?"

כשהחיים שלנו "דבש" ויש לנו את המשפחה שאנו רוצים וקריירה מעניינת ומתגמלת ובריאות מצוינת קל לנו לשאול "מה מעולה בזה?" ולענות המון תשובות חיוביות. זה יותר מאתגר וחשוב לשאול את השאלה "מה מעולה בזה?" דווקא במצבים מורכבים, משבריים כשקשה למצוא תשובה חיובית. אם נתעמק בשאלה יעלו תובנות מדהימות שיכולות לאפשר פריצת דרך וצמיחה מדהימה.

קרא עוד
מה יחשב בעינכם WOW בתהליך של אימון אישי ?

מהי הצלחה של WOW ! בתהליך של אימון אישי ? בכל תהליך של אימון אישי מגדירים מטרה, שמתורגמת ליעד ספציפי ומעצבים תכנית פעולה להשגתה. כך, לאורך התהליך אנחנו מוודאים שאנחנו מתקדמים, מסירים חסמים ומאמצים דפוסי חשיבה ודפוסי פעולה מקדמים. אבל מה עושה את התהליך ל-WOW ?? ביום חמישי נפגשתי עם בר לסיכום תהליך אימוני בנושא הקריירה שלה. את היעד שהגדרנו היא השיגה במלואו והיא בעיצומה של הסבה מקצועית.

קרא עוד
משבר הקורונה הוא אבל לכל דבר

משבר הקורונה הוא כמו אבל לכל דבר ,כי יש בו אובדנים רבים וכואבים. אובדן ביטחון כלכלי, אובדן הכנסות, אובדן ודאות ושליטה בחיינו, אובדן חופש התנועה והפרטיות ועוד... כמו בכל אבל גם כאן נעבור 5 שלבים עד שנתגבר ונתאושש

קרא עוד
התמודדות אפקטיבית עם אתגרי התקופה -מעגל הדאגה ומעגל ההשפעה

סטיבן קובי מציג בספרו " שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד "- THE SEVEN HABITS OF HIGHLY EFFECTIVE PEOPLE , את הרגל הפרואקטיביות ,שהוא ההרגל הראשון . פרואקטיביות ,שמשמעה לקיחת יוזמה והובלה ,מתוך אחריות על חיינו או איכות חיינו ,חיינו האישיים, המשפחה שלנו או הסביבה.

קרא עוד
למה אתם לא מצליחים להשיג את היעדים שהצבתם לעצמכם ?

רבים מאיתנו מגבשים חזון אישי ואפילו גוזרים ממנו מטרות ויעדים, ובכל זאת זה לא קורה במציאות. למה ???

קרא עוד