המלצות - על דליה מורג

 הפנתי לדליה בחורה צעירה, חיילת משוחררת להכוונה ללימודים. דליה מדוייקת, קולעת למטרה בצורה ממוקדת. את פשוט אלופה! מומלץ לכל מתלבט לעבור דרכך! 

     

 דליה יקרה הפניתי את ביתי אליך לשם דיוק והכוונה להמשך לימודיה הגבוהים. ואת במקצועיות רבה, דייקת יעצת ופתחת בפניה את כל האופציות שתואמות את כישוריה הטבעים. תודה על התהליך העוצמתי והמעצים. המלצתי ואמשיך להמליץ עליך מכל הלב :) 

     

 תודה דליה על מפגש מלמד משכיל ומרתק. למרות ההכרות הקודמת שלנו למדתי על הכלים האיבחוניים שעומדים לרשותך, על הידע העצום ורב השנים שאת מביאה איתך. אני ממליצה בשתי ידיים על דליה מורג שמגיעה עם תואר ראשון ושני מאוניברסיטת ת"א והרבה שנות ניסיון מצבא קבע.דליה פיתחה שיטת איבחון תעסוקתי המאשר למתלבט בשתי פגישות לקבל תשובה ברורה ומדוייקת לאן מומלץ לא לפנות. ממליצה לפגוש את דליה רגע לפני שלומדים לתואר, משקיעים זמן וכסף ובסוף מגלים "שזה לא זה" 

     

 לדליה הגעתי לאחר השחרור הצבאי. הגעתי עם המון חששות ופחדים למפגש הראשון, הייתי מבולבלת לגבי העתיד שלי- במה אני רוצה לעסוק, איפה עליי ללמוד, ומה הכי יתאים לי. דליה עזרה לי להבין מה הכיוון אליו אני שואפת ואיך עליי לפעול על מנת להשיגו, עם המון סובלנות ומקצועיות. מיותר לציין שלאחר שהרגשתי תקופה ארוכה שאני עומדת במקום, תוך שני מפגשים בלבד, התחלתי להתקדם ולהיות ממוקדת מטרה. מציעה לכל המשוחררים שחשים בלבול או צריכים אפילו סתם ייעוץ וסיוע מאיש מקצוע לגבי עתידם- לפנות לדליה. 

אפרת

 דליה יקרה הכרתי לך את היקר לי מכל את הבן שלי להכוונה תעסוקתית. במקצועיות ובהמון דיוק ייעצת והדרכת אותו לבחור את הכיוון המתאים לו בבחירת העיסוק. הקשר הטוב שאת יוצרת, הכיוונים החשיבה והדרך ראויים להערכה. אין לי ספק שאמליץ עלייך בחום. המון תודה. 

     

 הפניתי לדליה מתאמנת שלי שעומדת לפני מרכז הערכה למשרה שהיא רוצה. דליה ייעצה לה טלפונית בהרבה אכפתיות. המתאמנת שלי סיפרה לי שדליה ממש עזרה לה, נתנה לה אינפורמציה חשובה והייתה מאוד מקצועית. תודה לך דליה !! עידכון מיולי 2018 - הפניתי לדליה מתאמנת שלי לשעבר שעמדה בצומת תעסוקתית ורצתה הכוונה מקצועית. דליה נפגשה איתה, ידעה לכוון אותה לנושא האמיתי שמטריד אותה והייתה מאוד מדוייקת. תודה רבה !! 

     

 מהמקומות הללו...שאני לא עושה כלום, אבל מקבלת שבחים.... לקוח שלי פנה לדליה לפגישת יעוץ ומיקוד. יצא מנה מלא בידע ובהבנות, טעון באופטימיות ובתקווה לעתיד חדש עבורו (הוא עבר את ה-60) - אלי מאושר ומודה על מקצועיות, ידע ואיכות - והכי מצחיק - התודה היתה אלי 

     

 הפניתי אלייך דליה חברה טובה שהייתה זקוקה לייעוץ קריירה. תודה על הליווי, על העיצה הטובה, על כך שהשארת טעם של עוד ושאת נמצאת לצידה של חברתי בפרידה מג'וב אחד ורגע לפני ג'וב אחר לא פשוט להחליף מקום עבודה אחרי גיל 50, נעים ובטוח לעשות זאת עם הליווי והתמיכה שלך תודה! 

     

 "הגעתי לדליה בעקבות משבר קריירה שנמשך תקופה ארוכה, הגעתי אליה מיואשת, מבולבלת, חסרת כיוון וחסרת מוטיבציה. דליה הייתה עבורי כמו משב רוח מרענן, החל מהשיחה הראשונה שלנו היא עזרה לי למקד את עצמי ולהסתכל על דברים מנקודות מבט שונות כך שאוכל להתמודד איתם ולצאת מהמשבר שאליו נכנסתי. דליה אני חייבת לך תודה ענקית! על האוזן הקשבת, על המוטיבציה והכוח שנתת לי לבצע את השינוי שכל כך הייתי צריכה. וכמובן על כך שגם בסיום התהליך אני יודעת שדלתך תמיד פתוחה בפני לייעוץ ותמיכה." (בינה ) ממליצה בחום!! 

בינה

 "הגעתי לדליה בעקבות משבר קריירה שנמשך תקופה ארוכה, הגעתי אליה מיואשת, מבולבלת, חסרת כיוון וחסרת מוטיבציה. דליה הייתה עבורי כמו משב רוח מרענן, החל מהשיחה הראשונה שלנו היא עזרה לי למקד את עצמי ולהסתכל על דברים מנקודות מבט שונות כך שאוכל להתמודד איתם ולצאת מהמשבר שאליו נכנסתי. דליה אני חייבת לך תודה ענקית! על האוזן הקשבת, על המוטיבציה והכוח שנתת לי לבצע את השינוי שכל כך הייתי צריכה. וכמובן על כך שגם בסיום התהליך אני יודעת שדלתך תמיד פתוחה בפני לייעוץ ותמיכה." (בינה ) ממליצה בחום!! 

בינה

 תודה דליה יקרה הפניתי אלייך סיפור משפחתי לא פשוט של לקוח שלי שחווה קשיים במערכת היחסים המורכבת עם בתו. אין לי ספק שאם יש מישהי שיכולה לפתור את הפלונטר המשפחתי הסבוך והכואב הזה, זו את. אני סמוכה ובטוחה שתהיי לו לעזר רב לאור ניסיונך העשיר ואישיותך הכובשת. 

     

 הפנתי לדליה זוג חברים במשבר לגישור על סמך היותך מקצועית, עניינית וממוקדת ! בהצלחה בתהליך ... 

     

 דליה היקרה, את היית איתי בתקופה של משבר גם משפחתי וגם תעסוקתי. דיברנו פעם בשבוע במשך כמה חודשים, וכל פעם נתת לי אנרגיה חדשה, כיוון, עצות טובות, תמיכה... כל הכלים שבזכותם ובזכותך, אני היום במקום אחר לגמרי. אז אני מודה לך מכל הלב. 

     

 דליה שלחתי אליך את היקרה לי מכל את הבת שלי שנמצאת בצומת קבלת החלטות ראשונה שלה בחיי הקריירה הצבאית שלה מה שאני לא קיבלתי כבוגר בתחילת הדרך\, סיוע והכוונה מקצועית את נתת לשי שלי תודה על התהליך המעולה שעברת איתה, והתוצאות לא איחרו להגיע, היא כבר קיבלה תפקיד חדש ומעניין בצבא . תודה רבה ואני ממליץ בחום לכל מי שמתלבט בבחירת קריירה בתחילת ובאמצע החיים - לבוא ולהתייעץ עם דליה מורג הרבה נסיון הרבה ידע והרבה הכלה 

     

 תענוג לעשות עסקים עם דליה! הפניתי אליה את הבת שלי, מדריכת סימולטור המשרתת בנבטים, דליה התאימה עצמה ללוח הזמנים הבעייתי של סביון, גייסה גמישות, גילתה אמפתיה ואכפתיות ושינתה את סדר הדברים הרגיל שלה על מנת לתת לבת שלי את המענה הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורה, לא מובן מאליו בכלל. תודה! נתת לסביון מענה מצוין ומדויק בזמן קצר ועם יחס מושלם. מה עוד אפשר לבקש? תענוג, אשמח לעבוד איתך בעתיד ולהמליץ עלייך!!! 

     

 דליה יקירה עברו כמה שבועות מאז סיכמנו את דרכינו המשותפת ואני עדיין מצפה, קשובה ודרוכה לקראת השיחה הבאה שלנו כאילו הן עדיין מתקיימות. יתכן שזאת את מדברת מתוכי ויתכן שבכל זאת הפנמתי כמה הרגלים חדשים. אבל אני שומעת אותך...... אני שומעת אותך שואלת שאלות נהירות ועינייניות. כאלה שגרמו לי לנסח תשובה אמיתית וכנה תשובה שאני מאמינה בדרכה. שמחה שזכיתי להכירך ושמחה על ההזדמנות שניתנה לי ללמוד ממך. רוצה להודות לך על התמיכה וההקשבה על היכולת ליצוק משמעות בכל שיחה ובכל כוונה על הכבוד שאת רוכשת לאדם העומד מולך. רוצה להודות לך על האמפטיה ובעיקר על הפרשנות למילה ניצחון. בעזרתך, למדתי להכיר את המילה הזאת מחדש ובעיקר את התחושה המלווה איתה ואת תוצאותיה, כמובן. מאחלת לך שתמשיכי בדרכך ותמשיכי להנות מהעשייה (שאת כבר עושה) תודה 

     

 תודה לך דליה על הליווי המדהים, על המילים הטובות, החכמות, העצות וההכוונה.. .אני בטוחה שאני בדרכי אל "האני הגדול" שלי 

     

 דליה, היה לי העונג להכיר אותך, את מאמנת חדה חריפה ומעולה. לא עושה הנחות. הגעתי מלאת ציפיות, ואמונה שלמה שמשהו הולך להשתנות. חיפשתי כוון חדש. ברובד הפיזי אני מקפידה לאכול נכון יותר, לישון יותר, לפרגן לגוף שלי ולהקשיב לו יותר, אני עושה הליכות ויוגה. ברובד הרוחני למדתי שיטות שונות של תיקשור, אני מתמידה במדיטציות מיוחדות שנותנות לי שקט. ברובד המנטלי אני שואפת קדימה. הילדים שלי מאושרים, עצמאיים, בריאים ושמחים במקום שאנחנו נמצאים בו. אוהבת אותך ויודעת שנהיה איכשהו בקשר. זה כבר יקרה... את תראי. חיבוק עם המון תודה